O nás

DHW PRO s.r.o. > O nás

Činnost středně velké dopravní a spediční firmy v České republice byla zahájena roku 1995. V průběhu dvaceti let se společnost DHW Pro s.r.o. stala jedním z nejprestižnějších a nejspolehlivějších partnerů v oblasti dopravy a logistiky regionu. V současné době zaměstnáváme více než 70 pracovníků, jejichž výběru vedení společnosti věnuje maximální pozornost. Dopravní požadavky našich zákazníků zajišťujeme v celém evropském regionu vlastními auty a vozy smluvních dopravců. Všechna vozidla splňují ekologické normy EURO V a EURO VI.

Vize

Dopravní společnost byla založena s tímto záměrem:

  • Do roku 2000 provozovat 50 nákladních automobilů
  • Do roku 2010 vybudovat logistický areál s 10000 m2 skladových ploch, nákladním servisem a tankovací stanicí.
  • Do roku 2020 poskytovat kvalitní 3PL servis.

Strategie

V první fázi je cíl soustředit se na vozové jednotky především pro automobilový průmysl = velkoobjemové přepravy.
V druhé fázi jde o vytvoření diverzifikace poskytovaných služeb – doprava, logistika pro výrobní závody, spedice v lokalitě Plzeňský kraj.
Třetí fáze naší strategie je dosáhnout zapojení do mezinárodního řetězce poskytováním 3PL služeb.

Budoucnost

Mezi hlavní cíle patří zapojení do velkého logistického mezinárodního řetězce. Pracujeme na vyhledávání partnerů pro náš záměr 3 fáze. Chceme nabídnout spolupráci a případné zapojení investorů při dobudování logistického centra 3 PL služby v České republice pro potencionální zákazníky.

2020 ...

Přítomnost

V současnosti provozujeme 65 vozových jednotek. V tomto okamžiku se dále zaměřujeme na poskytování služeb pro autoprůmysl. Je provedena diverzifikace zákazníků – prvovýrobci, spedice, jednorázové přepravy i pro jiná odvětví.

2016 – 2020

Minulost

První část našeho projektu jsme splnili na 50 %. V roce 2000 jsme provozovali 25 vozových jednotek. V roce 1998-9 došlo k menšímu výpadku světové ekonomiky a i my jsme korigovali naše plány. Množství vozidel jsme naplnili až v roce 2007.

Druhou část našeho záměru zkřížila celosvětová krize v roce 2008. Pozemek a projekty na vybudování logistického areálu byly zpracovány a plocha připravena. Projekt byl zastaven a dosud nebyl dokončen. Vybudování centra logistiky bylo odloženo.

1995 - 2015